Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Круподеринська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25158082) був реорганізований і увійшов до складу Оржицької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Лікарня


ГРОМАДА ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ


Круподеринська територіальна громада віддавна піклується про розвиток охорони здоров’я. Свідченням цього є більш ніж сторічна історія місцевого медичного закладу в якому працювало багато знаних медичних працівників та здобуте закладом визнання і повага в навколишніх селах.

Нещодавно сільський голова  та депутати Круподеринської сільської ради прийняли рішення спрямувати залишки вільних коштів сільського бюджету на придбання автомобіля для місцевої амбулаторії, яка хоч і знаходиться в спільній власності територіальних громад району, але переважно обслуговує жителів села Круподеринці і навколишніх сіл.

Рішення про придбання автомобіля було оперативно втілене в життя шляхом прийняття відповідних програм Круподеринською сільською і Оржицькою районною радою та внесенням змін до районного і сільського бюджету.

Ключі від новенького автомобіля сільський голова Валерій Житинський   вручив  у присутності депутатів місцевої ради, працівників амбулаторії та жителів села головному лікарю загальної практики сімейної медицини, депутату Полтавської обласної ради Анатолію Яненку.


Приклад гідний наслідування. Люди сподіваються, що і держава відмовиться від політики «оптимізації» закладів охорони здоров’я та здійснить реальні кроки щодо їх підтримки.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *