Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Круподеринська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 25158082) був реорганізований і увійшов до складу Оржицької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Транспорт


Круподеринська громада: Спочатку автомобіль для лікарні,
тепер автобус для школи


Відомо, що лише спільними зусиллями можна досягти якогось успіху в покращенні життя людей.

Дбаючи про інтереси жителів Круподеринської громади (сільський голова В.Житинський) та тісно співпрацюючи з органами представницької та виконавчої влади району місцева рада в цьому році прийняла виважені рішення, які принесли вагомий результат.

Спочатку місцева рада надала субвенцію Оржицькому Комунальному Закладу «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги» у розмірі 200 тис. грн. для придбання автомобіля для Круподеринської амбулаторії загальної практики медицини, а згодом субвенцію відділу освіти Оржицької РДА у розмірі 200 тис.грн., як співфінансування для придбання шкільного автобуса для Круподеринської ЗОШ I-IIIст, який нещодавно передано для перевезення дітей.

Такі взаємини у форматі дотримання інтересів територіальної громади та їх жителів, чіткого виконання кожною стороною своїх обов'язків і повноважень палко вітаються людьми.

 

 


Оржиччина: Круподеринська громада придбала трактор


Державній міцності  мають слугувати сильні територіальні громади. На Оржиччині однією з таких є Круподеринська (сільський голова Валерій Житинський).

Соціальна інфраструктура громади є достатньо розвиненою. В наявності є об’єкти освітнього, медичного, культурного призначення.

Забезпечення потреб людей і надання їм якісних соціально - управлінських послуг постійно в полі зору місцевої ради і депутатів.

Нами вже повідомлялося, що реагуючи на вимоги сьогодення, сільська рада шляхом кооперації коштів бюджетів різних рівнів придбала автомобіль для сільської амбулаторії та «Шкільний автобус».

Напередодні Нового року Круподеринська сільська рада за рахунок коштів місцевого бюджету зробила чергове придбання  -  трактор «Беларус - 82.1» з  відвалом.

Зважаючи на його великі функціональні можливості він буде виконувати широкий спектр робіт в комунальній сфері та обслуговувати потреби жителів громади.

Прес-служба районної ради


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *